Pierwszy trening z trenerem personalnym w naszym studiu we Wrocławiu

Zapewniamy, że trening z trenerem personalnym, który odbędzie się na terenie naszego studia we Wrocławiu, zostanie w pełni dostosowany do obecnej kondycji Klienta.

Zrobimy kilka ćwiczeń sprawdzających: równowagę, koordynację, rozciągnięcie, itp.

Przy zgłoszeniu jakichkolwiek schorzeń układu mięśniowego lub kostnego – zdiagnozujemy obecny stan, sprawdzimy, zakresy ruchów, ewentualnie wyeliminujemy niektóre ćwiczenia.

U większości osób zmierzymy powysiłkowe ciśnienie krwi.

Podczas treningu z trenerem personalnym skupimy się również na kręgosłupie – określimy potrzebę pracy nad mięśniami wspomagającymi. Zrobimy także bilans ciała – dowiemy się, jaki obecnie jest skład ciała Klienta, jakie jest nawodnienie, czy zaczynają się choroby układu krwionośnego, osteoporoza, jak szybki jest metabolizm, a nawet ile tłuszczu i mięśni posiada dana kończyna.

W czasie zajęć z trenerem personalnym porozmawiamy i wypełnimy szczegółową ankietę. Następnie zlecimy wykonanie kilku podstawowych badań lekarskich – oczywiście nie są one obligatoryjne, ale ułatwiają, chociażby dostosowanie żywienia.

Klient otrzyma od trenera personalnego również 2-3 proste zadania domowe:)

Pierwszy trening jest bardziej teoretyczny, prowadzony w spokojnym tempie, wprowadzający do dalszej pracy. Zapraszamy na treningi personalne do naszej siedziby we Wrocławiu.

Zachęcamy do kontaktu!

 

 

trener personalny Wrocław i okolice