Sprzęt

Sprzęt na którym trenujemy na kursach na trenera personalnego we Wrocławiu to urządzanie wiodącej na polskim rynku firmy Hes.
Jest to nowy sprzęt zakupiony w 2016 r.

Do dyspozycji klientów oddajemy:

 1. Maszynę SMITHA – bardzo pomocna w asekuracji sztanga na prowadnicach. Zapewnia bezpieczeństwo wykonywania ćwiczeń na dużych ciężarach bez osoby asekurującej.
  Przeznaczona przede wszystkim do treningu mięśni klatki piersiowej i mięśni naramiennych.
  Z powodzeniem można wykonać na niej wiele innych ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe.
  Część maszyny stanowi drążek z podestem ułatwiający naukę fazy ekscentrycznej podciągania na drążku.
 2. Atlas dwustanowiskowy – wyciskanie siedząc – mięśnie klatki piersiowej oraz wyprosty nóg siedząc-mięśnie czworogłowe uda. Bardzo dobry przy nauce techniki ćwiczeń. Wykorzystywany również do treningi pleców i mięśni dwugłowych ud.
 3. Maszyna do treningu mięśni dwugłowych ud leżąc. Często zapominana w treningu grupa mięsni antagonistycznych w stosunku do czworogłowych ud. Nie ćwiczona powoduje dysproporcje, które mogą prowadzić nawet do wad postawy. Znaleźliśmy kilkanaście zastosowań tego urządzenia. Kreatywni trenrzy wykorzystają ją do innych ćwiczeń na dwugłowy uda, do treningu łydek, prostowników grzbietu, brzucha, pośladków a nawet jako „modlitewnik”
 4. Suwnica, nazywana hak maszyną – przeznaczona do treningu czworogłowych uda. To na Niej trenujemy z największymi ciężarami wykonując wyprosty nóg siedząc. Dzięki kilku ruchom modyfikujemy ją aby móc wykonywać przysiady. Bardzo dobra dla uczących się techniki w tym ćwiczeniu. Trenujemy tu również łydki.
 5. Wyciąg górny + dolny. Wykorzystując różne uchwyty i ułożenie łokci trenujemy różne części pleców. Przygotowujemy klientów do podstawowego ćwiczenia jakim jest podciąganie na drążku.
 6. Tzw. „brama” służąca do treningu praktycznie całego ciała. Kombinacja wyciągów stwarza nieskończoną ilość ćwiczeń z wykorzystaniem linek wyciągów. Ćwiczenia te są bardziej wyizolowane od tych z wolnym ciężarem. Służą zmęczeniu mięśni lub lepszemu rozciąganiu. Posiada również drążek do którego najczęściej podpinamy TRX – post na FB.

Oprócz tych podstawowych maszyn z firmy Hes posiadamy ławeczkę do ćwiczeń mięśni brzucha, ławeczkę do treningu prostowników grzbietu, regulowane ławki, sztangi różnego typu, sztangielki i przede wszystkich obciążenie.

Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, dlatego sprzęt jest konserwowany na bieżąco a w razie usterki serwisowany z dnia na dzień. Zapewnia to wygodę i bezpieczeństwo dla naszych klientów.
Oprócz sprzętu dostarczonego przez HES-a posiadmy urządzenia aerobowe:bieżnia, rowerek, orbitrek znanych marek niemieckich Kettler i Hammer.
Sprzęt uzupełniający stanowią: skrzynie, trx, piłki, wałki, taśmy, gumy, skakanki, worek bokserski, twister, pasy, łańcuchy, maty, step itp. nie sposób wszystkiego wymienić 🙂 Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej siłowni na kursy trenera personalnego we Wrocławiu, w każdy weekend!

Sprzęt na naszej siłowni spełnia normy PN-EN 957-1/2/3/4/5/6/7/8/9 oraz wymagania określone w Dyrektywie 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 3.12.2001 oraz Ustawy z dnia 12.12.2003r. o ogólnym bezpieczeństwie produktów [Dz.U. W 229 poz.2275].