Treningi personalne

Zdecyduj się na skuteczny trening – Twój trener personalny we Wrocławiu

Trening personalny w Siłowni K2 we Wrocławiu jest przeznaczony zarówno dla osób zupełnie początkujących, jak i dla zaawansowanych, którym trudno osiągnąć założony cel. Trener personalny pomaga kompleksowo, co przynosi pożądane efekty.

W naszym studio do treningów personalnych indywidualnie dostosowujemy plan pracy, treningów i żywienia. Opracowujemy go na podstawie wywiadu, badań lekarskich, bilansu ciała – przeprowadzanego na analizatorze, sprawdzianów cech motorycznych oraz kilku zadań domowych ????

Za każdym razem szczerze określamy, na jakie efekty może liczyć uczestnik treningów personalnych i jak powinna przebiegać droga do osiągnięcia tego rezultatu. Nasz cel to przekazać naukę na temat zdrowego sposobu ćwiczenia oraz odżywiania się. Pomagamy również w rehabilitacji i fizjoterapii przy różnego rodzaju schorzeniach. Układanie diety to także nasze zajęcie. Dietetyk w naszym studio we Wrocławiu dobiera suplementy, ponieważ po pewnym czasie kiedy dieta jest naprawdę przestrzegana, odżywki są potrzebne. Oczywiście należy je odpowiednio stosować, o dobrych porach dnia, w ilościach zindywidualizowanych.
Oferując zajęcia z trenerem personalnym, chcemy zachęcić do ćwiczeń i nauczyć jak podejść do zdrowego, efektywnego treningu. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Wrocławia i okolic.